Rafał Kleszczyński

  • +48 602 136 871
  • rafal@juramba.pl

About

Jesteśmy zespołem kreatywnych ludzi z dziecięcą wyobraźnią, dlatego tak dobrze rozumiemy potrzeby każdej mamy i jej małej pociechy. Uśmiech każdego malucha to nasza pasja, bo przecież w każdym z nas drzemie małe dziecko. Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą pościeli oraz artykułów dziecięcych od ponad 20 lat. Zwracamy ogromną uwagę na jakość wykonywanych produktów oraz konkurencyjność cen, dzięki czemu na przestrzeni lat zyskaliśmy zaufanie wielu klientów hurtowych i detalicznych na terenie całego kraju.

Od kilku lat specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości artykułów z haftami. Posiadamy zaawansowane technologicznie, wysokiej klasy hafciarki tworzące nowoczesne, kolorowe i estetyczne wzory, które ubogacą wystrój pokoiku każdego maluszka. Jeśli żaden z naszych gotowych wzorów nie spełnia twoich oczekiwań nie martw się! Na indywidualne zamówienie, zaprojektujemy i wykonamy haft specjalnie dla Ciebie.

Posiadamy również wyspecjalizowane studio fotografii 3D, wykonujące innowacyjne zdjęcia w technologii trójwymiarowej. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, spełniających wymogi instytucji atestujących. Dzięki czemu są całkowicie bezpieczne i przyjazne dla dzieci. Mamy nadzieję, że zaufają nam Państwo i wybiorą produkty firmy JURAMBA, a my w ramach wdzięczności zapewnimy każdemu maluszkowi zdrowy i spokojny sen.

our team

Jesteśmy młodym, innowacyjnym zespołem z ogromnym zapałem do pracy i nieustannego rozwoju osobistego i zawodowego. Wiemy, że indywidualności znaczą wiele, ale to zgrana drużyna tworzy prawdziwy i realny sukces firmy. Z tego też powodu cenimy sobie wzajemną współpracę, a różnice cech interpersonalnych poszczególnych członków zespoły pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych projektów oraz pomysłów. Wiemy, że „jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, a jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć.”

Justyna Kleszczyńska

Vice President

Rafał Kleszczyński

CEO

Marta Kleszczyńska

Social Media Specialist

Paulina Polak

Graphic Designer

Patryk Szymkowiak

Informatyk

Magdalena Knopczyk

Embroidery Specialist

Kacper Szternel

Graphic Designer

Mateusz Biegański

Copywriter & Fizjoterapeuta

Bartosz Kleszczyński

Specjalista ds. badań i rozwoju